Čo o nich povedali iné celebrity

29. října 2008 v 9:42 | Olsen-love
Mary-Kate a Ashley jsou ty nejvíc sexy koťátka v Hollywoodu a rozhodně budou čím dál víc. Jen se na ně koukněte. Jsou fantazií mnoha kluků." Frankie Munitz
"Myslím, že Mary-Kate a Ashley mají nejlepší srdce ze všech dětí v showbusinessu a to je privilegium, kvůli kterému jsem s nimi mohla pracovat." Rayana Ring (prezidentka Sail with the Stars)
"Stejně jako role mladičké modelky jde dopředu, tak dvojčata Olsenova jsou teď esa…rodiče mladých holek by jim měli posílat květiny." Mia Freedman (editorka australského Cosmopolitanu)

"Hollywood byl připraven odepsat dvojčata Olsenova hned po ukončení vysílání Full House, ale dvojčata se odrazila a vydělala dokonce ještě víc peněz a stala se ještě víc populární." Scot Hoover (editor životopisných knih)::::A dalsie celebtity::::
Lauren Conrad: "Miluji styl oblékání Ashley Olsen. Mám ráda styl Olsenových dvojčat. Oni opravdovu zkoušejí všechno. Nikdy nešli podle nejnovějších trendů, vždy chtějí proslavit svůj vlastní styl. Někdo by si mohl otevřít nějaký obchod, kde by ti říkal jak by sis měla oblékat. Trvá to dlouho než si uděláš svůj styl, ale Olsenky neváhají a riskují. Já také riskuji, oblékám si svojé oblečení z mých kolekcí na různé akce."

Ben Kingsley: "Mary-Kate má hodně energii. Ona je velmi, velmi zavázaná k její práci. Je zde vášnivá scéna z filmu, kter jsme před pár týdny natočili. Šlo to extrémně dobře a byla velice soustředěná. Byla velmi dobrá, profesionální. Musím říct, že dvě z nich, Josh [Peck] a Mary-Kate mají dobrou roli. Pracují velice těžko, tak si o zaslouží. Jsou to úžasné lidé se kterým jsem."

Zac Posen: "Ona (AShley) má vyjímečný, opravdu smyslný, luxusní... chci styl. Osobní znalost světa."

Jamie Lynn: "Budu se oblíkat jako Mary-Kate."

Bob Saget: "Mám rád moje děti z TV. Napíšu všem SMS a potrestám je. Řekl jsem, jestli nebudou se dobře vyvíjet, budu jim psát SMS celý měsíc."

Moby: "Ze všech dosavadních zástupů plochých, jednorázových celebrit, dvojčata Olsenova jsou jediné, které upoutávají mou pozornost na více než pět minut. Jenom fakt, že jsou tak divoce opuštěné a musí se o sebe starat samy, je tak zajímavé. Je tu něco, co se zdá být nemelodramatické, ale ony mají něco skoro zoufalého, shakespearovského, určitou kvalitu tragiky."

Dennie Gordon:
"Když jsem je potkal, byli mimořádné. Pomyslel jsem si, že to bude další Reese Witherspoon nebo další Cameron Diaz. Mary-Kate přemýšlí jako režisér. Je velice bystrá. Ashley zase vnímá menší detaily, chyby s jejím úžasným instiktem."

Jared Padelecki: "Jsou své, nejsou jako J.Lo nebo někdo jiný."

Eugene Levy: "Jsou to úžasná děvčata. Jsou sladká a zdravá (smích). Ano, ale pro děti, ketré obchodují celý život, jsou pevně nohama na zemi."

Hilary Duff "Znám spoustu teenagerů, které jsou v podnikání, například Frankie Muniz nebo Olsenova děvčata - jsou vždy milé na druhé. Poprvé jsem je potkala na party a byli suprové!"

Kelly Osbourne: "Jeden můj přátel právě chodí s jednou z nich. Myslím si, že jsou obě moc hezké. Ale myslím si, že žijí velice nudný život - vždycky byli a budou slavné. Nevědí jaké to je být obyčejným člověkem. Dokážu si to představit, že je to nudí. Nikdy nemít anonymitu, z toho bych zemřela."

Steve Guttenburg: "Pracovat s nima jako herec bylo snadné, protože byl pracovité a profesionální."

Billy Aaron Brown: "Byl jsem nadšený, že jsem je potkal. Byl jsem překvapený jak byli poprvé stydlivé. Ale pak jsme si povídali a oni se otevřeli, byla s nima sranda. Byloa to úžasné s nima pracovat."

Ashton Kutcher: "Olsenova děvčata, oni opravdu vztoupají vzhůru."

Ali Landry: "Jsou to malé magnáti. Oni snad vlastní polovinu tohoto města!"

Ben Easter: "Dvojčata jsou ÚŽASNÉ! MK & ASH jsou profesionální, kterativní,sladké, pravé lidi!"

Shia Lebouf: "Olsenky, protože jsou dvě a jsou naprosto ÚŽASNÉ!"

Jack Osbourne: "Jsem teď laskavý k Mary-Kate a ani nevím proč...Ona je něco více..."

Frankie Munitz:
"Mary-Kate a Ashley jsou sexy koťáka z Hollywoodu a budou ještě více krásnější. Jsou fantazii mnoho kluků!"

Rayna Ring "Myslím si, že Mary-Kate a Ashley mají opravdové srdce pro podnikaní než ostatní děti. Je to pro mně čest pracovat s nima."

Mia Freedman: "Olsenky jsou esa! jejich rodiče mohou jim posílat květiny."

Publicista Dualstar: "Lidé by měli pochopit, že ony si vydělali na každičkou věc, kterou mají."
Prosím nekopííírovat !!!!! Please don't copy !!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni a niečo uvidíš

K.L.I.K.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama