Březen 2009

Zoznam filmov a seriálov

2. března 2009 v 5:00 | Lilly |  Filmografia

Filmy:

Takze Olsenky maju
14 filmov kde hraju hlavne postavy.

Toto su oni:

1.Ideme k babicke
2.trable,trable duplem trable
3.Jak byl dobyt zapad
4.Male dohadzovacky
5.Otec s billboardu
6.Golova vymena
7.Vylet do Pariza
8.Sestry v akcii
9.Sestry v Londyne
10.Sestry na Bahamach
11.Prva jazda
12.Vylet do Rima
13.Vyzva
14.Jeden den v New YorkuBiografia olseniek

1. března 2009 v 7:00 | Lilly |  biografia
Mary-Kate a Ashley se narodili v Sherman Oaks, California. Jejich rodiče jsou David Olsen a Jarnette (Jarnie) Fuller. MKAO začali s hraním v televizním seriálu Full house v roce 1987. Už šli do konkurzu od 6 měsíci, ale začalo se natáčet až jim bylo 9 měsíců. Poprvé když Ashley šla na scénu brečela hodně, takže Mary-Kate jí musela zastupovat, takže v 1.díle si zahrála hodně. V roce 1992 natočili film To Grandmother's House We Go. V roce 1993 založili firmu s názvem Dualstar. Jejich věci se prodávalo v různých obchodních domech po celé Americe a postupně i po celém světe.
Byli v roce 2002 a v roce 2007 nominováni Forbesen haji "The Celebrity 100 list". Šlo o 10 nejbohatších lidí na zemi. Měli už na kontě $100 million. V roce 2000 jim stoupla sláva a byli na knížkých, v časopisech, na oblečení, plakáty a měli spousta filmů už. A od tohoto roku Mary-Kate a Ashley začali vyrábět své vlastní panenky od Mattel. Natočili spusta seriálu jako je The Adventures of Mary-Kate & Ashley a You're Invited To Mary-Kate and Ashley's. ABC Show Two of a Kind a ABC rodinný seriál So Little Time. Byli zařazeny na 3.místě VH1 programu 100 Greatest Child Stars (100 nejlepších dětí).
Jejich poslední společný film byl New York minute, kde si zahráli společně s Eugene Levy. Poté se rozhodli, že každá půjde hrát solově. Mary-Kate si zahrála menší vedlejší roli ve filmu Factory Girl, který byl natočen v prosinci 2008 po boku Sienna Miller. Ale ta její role byla vymazána. Poté si zahrála v seriálu Weeds. Na rok 2008 MK hodlá natočit film The Wackness s hercem Ben Kingsley se kterým bude také i líbat! Ashley podepsala smlouvu o natáčení dilmu The Informers (2008) s Billy Bob Thorntonem. A říká se, že obě dvě budou opět hrát ve filmu The President's Daughters, který bude v roce 2009.
V modě se Olsenky vyznají. Byli několikrát nominováni za nejlepší oblékané celebrity, ale také i nejhorší. V roce 2006 Ashley byla nominována jako nejhorší celebrita, která nosí kožešiny. Toto hodnocení vystavilo PETA. Společně s Wal-Martem vyrábějí oblečení pro dívky ve věku 4-11 let. V roce 2006 se stali tváří pro novou kolekci Badgley Mischka. Mají také své vlastní kolekce jako je např. "The Row" pojmenováno podle Savile Row v Londýně. A jako nejnovější kolekce je "Elizabeth & James" pojmenováno podle jejich sourozenců.
MKAO mají staršího bratra Trenta a mladší sestru Elizabeth (Lizzie). Jejich rodiče se rozvedli v roce 1995. A David(otec) si vzal Martha Mackenzie-Olsen. A společně mají dceru Taylor a syna Jake, takže Olsenky mají i teď nevlastní sestru a bratra. V roce 2004 MKA odmaturovali a chystajá se na New York University. V roce 2005 MK se přestěhovala zpátky do Californie, protže MK chce zůstat na západě a být stále v kontaktu s firmou Dualstar. Ashley je stále v New Yorku. V roce 2004 MK je v nemocnici v Utahu, protože má anorexii.
V roce 2005 MK skončila vzah s řeckým Stavrosem Niarchosem III. Poté Stavros randil s Paris Hilton. "Skončili jsme, protože jsem měla hodně absenci v NYU (New York University) a chci to všechno stihnout" řekla Mary-Kate. "Měla jsem vždy s Paris dobrý vzah, ale když vím, že má Stavrose nemáme si co říct."
National Enquirer uvedl, že AShley je závislá na drogách podle toho, že měla polozavřené oči. Řešilo se to i se soudem. Ale nakonec ASH z toho vyšla ven.

About me

1. března 2009 v 3:00 | Lilly |  Niečo o mne
Ahojte takže vytvorila som stránku o skvelých herečkách,dvojičkách Mary-Kate a Ashley Olsenových...Dúfam že sa vám tu bude páčit.

Blog bol zalozený dna 1.3.2009
Webmiss:Lilly
_______
Moj dotazník:
Meno: Petra
Vek:14
Dátum narodenia: 6.12.1994
Internetová prezývka: Lilly
Farba vlasov: Tmavohnedá
Farba očí: Hnedá
Som zadaná?: Nie
Oblúbené herečky: Olsenky,Hilary Duff,Jessica Alba,Jennifer Lopez,Lindsay Lohan
Oblúbený herec: Johny Depp,Ben Stiller
Oblúbené speváčky:Rihanna,Avril Lavigne,Hilary Duff,Nelly Furtado,Fergie
Oblúbený speváci:Mika
Oblúbené skupiny:Green day,simple plan,good charlotte,blink 182,Tokio hotel,
Oblúbené farby:Ružová,čierna,fialová,červená,zlatá,žltá
_____________
Icq: 388-257-622
Pokec: x-lilly-girl
Skype: Olsen-love
E-mail:Luccyanka@azet.sk

Olsenky mám rada už asi 2 roky a sú to moje naj naj herečky